Syenbi Logo

O nas

Syenbi

Jesteśmy firmą informatyczną - tworzymy innowacyjne rozwiązania dla biznesu pozwalające na efektywne wykorzystanie zasobów naszych Klientów.


Syenbi Sp. z o.o. powstała w 2003 roku i od tego czasu budujemy i wdrażamy rozwiązania IT dla sektora przemysłowego, bankowego, usługowego oraz nieruchomości.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy proces iteracyjnego wytwarzania oprogramowania, który bazuje na zbiorze zasad inżynierii programowania oraz najlepszych praktykach. Tworzenie oprogramowania to nasza pasja, która stale rozwijamy i pogłębiamy pracując nad projektami dla rodzimych oraz zagranicznych klientów.

Co nas wyróżnia

Doświadczenie

Różnorodne projekty informatyczne pozwoliły nam zdobyć ogromne doświadczenie dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom bogaty wachlarz usług.

Zaangażowanie

Potrafimy tworzyć oprogramowane sieciowe i mobilne poczynając od samej koncepcji aż po wdrożenie i utrzymanie w oparciu o procesy klienta.

Wiedza

Stale podnosimy nasze kompetencje uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach i kursach oraz branżowych konferencjach organizowanych w kraju i za granią.

Otwartość

Dzięki wypracowanej stabilności dajemy naszym klientom możliwość indywidualnych sposobów rozliczeń łącznie z rozliczeniami typu „success fee” i leasingiem.