Syenbi Logo

TWORZYMY

OPROGRAMOWANIE I SYSTEMY

WSPOMAGAJĄCE ZARZĄDZANIE BIZNESEM

Produkty

Syenbi Software House

Tworzymy aplikacje dedykowane i oprogramowania na zamówienie na bazie rozwiązań internetowych i mobilnych. Zajmujemy się analizą procesów biznesowych klienta, przygotowaniem specyfikacji funkcjonalnej i technicznej, testowaniem aplikacji oraz jej integracją z innymi systemami. Działamy na wszystkich etapach przygotowania produkt od koncepcji przez implementacje, utrzymanie oraz rozwój.

Syenbi FM
Syenbi CRM

Biznes & IT

Posiadamy wiedzę o procesach biznesowych oraz metodach ich przetwarzania w systemach informatycznych.

Bogate doświadczenie firmy zdobywane było w trakcie realizowania szeregu złożonych technicznie projektów łączących w sobie analizy metod biznesowych oraz profesjonalne rozwiązania informatyczne.

Usługi
 • Business Intelligence

  Przygotowujemy specjalistyczne aplikacje do przetwarzania danych, analiz biznesowych i generowania raportów obrazujących kluczowe wskaźniki efektywności.

 • Oprogramowanie CRM

  Dostarczamy spersonalizowane, oparte na zintegrowanych modułach oprogramowanie CRM do zarządzania relacjami z klientami i analizy potencjału sprzedaży.

 • Facility Management

  Zbudowaliśmy i wdrożyliśmy systemy do zbierania, przetwarzania i archiwizacji zgłoszeń wykorzystywane przez specjalistów z branży zarządzania nieruchomościami.

 • Rozwiązania dedykowane

  Specjalizujemy się w produkcji „szytego na miarę” specjalistycznego oprogramowania dla biznesu w oparciu o nowoczesne rozwiązania informatyczne.

Zespół

Nasza firma to zgrany zespół specjalistów z branży informatycznej oraz analityków biznesowych. Wszyscy oni na przestrzeni lat zdobywali doświadczenie w pracy nad szeregiem profesjonalnych aplikacji i skomplikowanych systemów dla naszych klientów. Dlatego potrafimy obecnie realizować nawet najbardziej złożone oraz wymagające czasu i uwagi zlecenia. Każdy nowy projekt wnosi dużo do naszej bazy wiedzy i pozwala nam szybciej tworzyć nowe rozwiązania. Dzięki wdrożonym procesom iteracyjnego wytwarzania oprogramowania pracujemy efektywnie i dokładnie tak by nasze produkty spełniały oraz wyprzedzały oczekiwania naszych klientów.


Sebastian Kurdej, Programista
 • BIURO

 • ul. Podmiejska 1
 • 01-498 Warszawa
 • +48 22 100 36 20