Syenbi Logo

Zarządzane usługami IT

Dzięki zgromadzonej wiedzy i posiadanym kompetencjom możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi związane z rozwojem środowiska informatycznego pod kątem usług świadczonych przez organizację bezpośrednio dla klienta biznesowego oraz usług wspierających, świadczonych z wykorzystaniem aplikacji.
W skład oferowanych przez nas usług wchodzą:

 • Programowanie

  Projektujemy, tworzymy, testujemy i utrzymujemy aplikacje w językach PHP, Java, Swift i HTML5. Potrafimy integrować je z klasycznymi bazami danych oraz bazami NoSQL.

 • Konsultacje

  Doradzamy z zakresie definiowania strategii IT firmy w obszarze aplikacji biznesowych, analizy i mapowania procesów biznesowych oraz zarządzania kapitałem ludzkim.

 • Szkolenia

  Prowadzimy zewnętrzne szkolenia dla klientów z użytkowania i administracji dostarczanymi przez nas systemami oraz organizacji procesów biznesowych, które modelujemy.

 • Wdrożenia

  Instalujemy, testujemy i dostosowujemy oprogramowanie do wymagań klientów oraz wykonujemy migrację danych z istniejących systemów używanych w firmie.

Chmury Informatyczne

Nasze rozwiązania tworzymy z myślą o wykorzystaniu najnowszych technologii skalowania wydajności Enterprise Private Cloud, które pozwalają na efektywne udostępnianie usługi IT działom biznesowym oraz partnerom.

Użyteczność

Już w początkowym etapie projektowania aplikacji i serwisów zwracamy szczególną uwagę na ergonomię obsługi, przejrzystość interfejsu oraz satysfakcję z użytkowna produktów a przede wszystkim na zgodność z realnymi procesami realizowanymi w firmie.

Szybkość Działania

W odpowiedzi na oczekiwania ze strony klientów biznesowych koncertujemy nasze starania na poprawie wydajności dostarczanych aplikacji poprzez optymalizację algorytmów i minimalizowanie wykorzystania zasobów komputera.